Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Полтаві обирали найкращі фортепіанні та камерні ансамблі

У Полтаві обирали найкращі фортепіанні та камерні ансамблі

Дві Софії товаришують і разом виступають на фестивалі фортепіанних та камерних ансамблів "Камерата". Вони з Полтави, фортепіано займаються п’ять років. Перемагали у конкурсах Дніпра та Харкова.

Софія Мелітян , Софія Ніколенко  Цьому потрібно дуже довго навчатись щоб грати розслабленою рукою , але собраними пальцями . І потрібно ще якісно грати правильні відтінки вміти. Це дуже складно , але потрібно це вміти.

Викладач дитячо-музичної школи № 3 імені Бориса Гмирі Галина Мотрій працює в сфері музики 25 років. Каже : музикант – це одна з професій, яку набувають з дитинства, починати потрібно з 5-6 років. Галина Мотрій,  викладач дитячо-музичної школи № 3  ім. Б. Гмирі Повинні бути природні дані це слух ритм пам'ять . Але в нас дитячо-музична школа в  яку приходять дітки всі, які хочуть займатися музикою.  Моє таке переконання, що кожну дитину потрібно навчати і розвивати.

А це дует з Харкова. Надія та Ярослава твори виконують на фортепіано і скрипці. Найголовніше, говорять, щоденно тренуватися і вдало спільно звучати. Надія Ткаченко, Ярослава Ткаченко, учасниця з Харкова Наші репетиції проходять по 45 хвилин .на дует так, а коли с я сама займаюся з викладачем то ні я  не все встигаю зробити.

Історія фестивалю розпочалася у 2010-го році. Цьогоріч виступали учасники з Харкова, 5-х міст і райцентрів Полтавщини. Конкурс відбувся у музичній дитячій школі № 3. Олег Чечотка, директор музичної дитячої школи № 3 це популяризація камерної музики та залучення дітей до класичної музики, сучасної музики та просто можливість дітям реалізуватися на сцені

Переможців фестивалю фортепіанних та камерних ансамблів визначили у двох категоріях: від семи до одинадцяти та від одинадцяти до шістнадцяти років. Конкурс "Камерата" відбувається у Полтаві увосьме.