Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Активісти не змогли зірвати тренінг щодо роботи з ЛГБТ-спільнотою

Активісти не змогли зірвати тренінг щодо роботи з ЛГБТ-спільнотою

У Полтаві активісти осередку «Національного корпусу» зірвали семінар для психологів, присвячений роботі з ЛГБТ-спільнотами.  Представник «Національного корпусу» розповів Станіслав Пєєв: такі заходи пропагують нетрадиційні стосунки. За словами Пєєва, фізичної сили до учасників тренінгу не застосовували. Активісти розірвали інформаційні листівки семінару.  Ведучої тренінгу – психолог Тетяни Момот говорить: мета заходу – це розвинути  толерантність до представників ЛГБТ-спільноти. На семінар була запрошена жителька Києва, син якої  є представником цієї спільноти.

Тетяна Момот, психолог, тренер семінару: «Тренінг називається « «Особливості роботи психолога з представниками ЛГБТ-спільноти» . Цей тренінг організували «Батьківська ініціатива «ТЕРГО» для психологів для психологів що прийшли. Мета його – ознайомити психологів з особливостями роботи з цими людьми. Коли мені розповідали кияни що це небезпечно, я їм не вірила. Через те що навколо мене нічого подібного не відбувалося. І тут коли я побачила що заходять в чорних масках – це вже страшно»

Станіслав Пєєв, представник обласного осередку «Національний корпус»: «Ми виступаємо проти пропаганди оцих незрозумілих для нашої думки збочень. Ми віще проводили акції стосовно міцної родини. Де були публічні обговорення. Були долучені до цього різні церковні конфесії. Також були залучені психологи».

Після того, як активісти покинули приміщення де відбувався тренінг, навчання для психологів продовжили, розповіла тренер семінару Тетяна Момот.