Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Бюджетна комісія Полтавської міськради - без конструктиву

Бюджетна комісія Полтавської міськради - без конструктиву

Члени профільної комісії Полтавської міської ради не підтримали попередній розгляд проекту рішення виконавчого комітету про зміни показників до бюджету. Єдине питання порядку денного профільної комісії - виділення коштів на підтримку дітей із особливими освітніми потребами. Ці кошти вже надійшли місцевим бюджетам із державного, - розповіла начальниця бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак. Члени комісії Андрій Матковський і Віталій Павлій на засідання не з'явилися, а Юліан Матвійчук із Олександром Шамотою вирішили утриматися і не проголосували за попередній розгляд проекту змін до бюджету. Останні прохали прослухати звіт заступника міського голови Андрія Ляміна про ситуацію із ліквідацією затоплення обласного центру. Та інші депутати пропозицію не підтримали.

Григорій Сахно, голова бюджетної комісії:Це кошти, які надійшли дітям-інвалідам, кошти уже на рахунку.

Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради: Коли би ми заслухали Ляміна, коли ми би заслухали звіт по підтопленню, тоді - будь ласка.

Тетяна Чумак, начальниця бюджетно-фінансового управління:Обсяг коштів той, який затверджений і розподілений розпорядженням голови ОДА становить 1 мільйон 996 тисяч гривень. Кошти уже на рахунку у місцевому бюджеті, тобто вони уже готові до використання, але відповідно того, що не відбулося засідання комісії, питання можливо не буде винесене на розгляд виконавчого комітету, тому фінансування здійснити буде неможливо.