Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Найглибші каналізаційні колектори у Горішніх Плавнях чиститимуть новим мулососом

Найглибші каналізаційні колектори у Горішніх Плавнях чиститимуть новим мулососом

Італійські насоси та німецький двигун на базі шасі із Кременчуцького автомобільного заводу. Такий вигляд має мулосос, придбаний для комунального господарства Горішніх Плавнів. Водій міськводоканалу розповідає про принцип роботи машини. Юрій Плющ, водій «Виробничого управління водопровідного каналізаційного господарства»: Це пульт керування бочкою. За його допомогою можна відкрити задню частину, піднімати бочку. Тобто якщо треба мул вивантажити, то підіймаємо бочку і вивантажуємо. Як самоскид.

Найбільша глибина, на якій розташовані каналізаційні колектори у місті, - шість-вісім метрів, говорить технічний директор комунального підприємства Олексій Гайдабура. І додає: для нового мулососа почистити ці каналізаційні мережі - не проблема.Якщо проста асенізаторська машина, яка є в підприємства, має можливість працювати на глибині до чотирьох метрів. Або навіть – трьох з половиною. То тепер є можливість усунути наслідки аварії, тобто швидко відкачати нечистоти з глибини.

Протягом тижня комунальники Горішніх Плавнів перевірятимуть машину. Потім почнуть застосовувати її у роботі. Техніку планують використовувати і взимку для прибирання снігу. Для цього встановлять спеціальний відвал. Машину купили за два мільйони сімсот гривень, які виділили із екологічного фонду міського бюджету.