Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Волейбольна команда «Полтавчанка» – бронзовий призер Вищої Ліги з волейболу сезону 2017/2018

Волейбольна команда «Полтавчанка» – бронзовий призер Вищої Ліги з волейболу сезону 2017/2018

Тетяна Музиченко - волейболістка. У цьому спорті з 10 років. За  команду « Полтавчанка» грає  з 2015-ого. Тетяна Музиченко, волейболістка: Я була завжди високою дівчиною та енергійною і мене вирішили відправити на якийсь спорт.  Татові дуже подобався волейбол жіночий.

ВолейболісткаМарина Шевчик у цьому сезоні отримала індивідуальну нагороду  - краща центральна блокуюча Вищої Ліги . Дівчина займається  волейболом з десяти років. У «Полтавчанці» грає четвертий рік. Каже: багато тренувалися з командою, щоб посісти третє місце в лізі.

Марина Шевчик, волейболістка Складніше те, що в команді багато дівчат приїжджих. На тренуванні - одні дівчата в команді, ті,що грають в стартовій шестірці - зовсім інші. Дуже було важко зіграти на самих змаганнях.Волейболістки – всі різного віку. На командній грі це позначається, говорить головний тренер команди «Полтавчанка».

Анатолій Воліченко, головний тренер команди «Полтавчанка» Кожен з них досвідчений гравець, має  практику, пройшли до Вищої Ліги та Суперліги , з ними легше. З молоддю доводиться працювати . Молодь прийшла до складу, з ними важче. Президент «Полтавчанки»  Ігор Слинько каже:  успіх команди  у Вищій Лізі – це тільки початок. Перед гравцями ставить нові завдання.

Ігор Слинько, президент команди «Полтавчанка» Наступний сезон, звичайно, не опуститися нижче третього місця. Потім  будемо вибирати стратегію розвитку нашої команди.  Якщо у нас буде більше молодих гравців , то ми будемо ставити завдання потрапити в фінальну четвірку, а там вже обживатися.

Нагадаємо,волейбольна команда «Полтавчанка» заснована 2001-го року. У сезоні 2008/2009 років клуб виграв вищу студентську лігу України, після чого перейшов грати до Вищої ліги чемпіонату України.