Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

ЗНО – 2018: як готуються полтавські абітурієнти

ЗНО – 2018: як готуються полтавські абітурієнти

Анастасія Свириденко – одинадцятикласниця. Через півтора місяця здаватиме зовнішнє незалежне оцінювання з математики та історію. Розповідає: відвідує репетитора, користується онлайн-ресурсами  для підготовки.  Також склала пробне ЗНО. Анастасія Свириденко, одинадцятикласниця  Знаю в чому в мене були якісь прогалини в моїх знаннях і я знала як його розв’язувати.  Але в мене не було інструмента для розв’язання . Тобто деякі теми я ще не встигла повторити або гарно засвоїти.

Вчителька  математики  Ірина Доценко каже: щоб добре скласти ЗНО потрібно працювати і на уроках, і вдома. Ірина Доценко, вчителька з математики Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 : Основний момент підготовки до ЗНО - це якісний урок на якому розглянути і теоретичний матеріал і вирішена різноманітна кількість задач різного ступеня складності . Але самостійна робота дитини і на уроці  і вдома це дуже важливий момент.

Наталія Білик вчителька з української мови та літератури. До вступних іспитів готує абітурієнтів 19 років. Каже : найбільше балів під час написання ЗНОучні втрачають через тревогу. Наталія Білик, вчителька  української мови та літератури Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім.: Фактор хвилювання 100% присутній він наявний на ЗНО тому потрібно вміти володіти собою зосередити увагу тому що були випадки такі що дитина розгубилася і не поміркувала над цим чи іншим завданням.

Нововедення ЗНО-2018 – аудіювання з іноземних мов. Учителька англійської говорить: навчає писати та сприймати мову на слух .

Людмила Доценко, вчителька  англійської  мови Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1:  Всі уроки в нас проводяться виключно англійською мовою. Ми приносимо багато аудіо записів різного характеру.

Нагадаю, в  рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО-2017 Полтава посіла 13 сходинку. Середній бал тестування – 149,92.