Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Нечистоти із каналізації у Полтаві по вулиці Велико-Тирнівській 27\1 витікають на асфальт

Нечистоти із каналізації у Полтаві по вулиці Велико-Тирнівській 27\1 витікають на асфальт

лайф відкривають люк Дивимося, що тут робиться. Це вже, практично, місяць.

Таких переповнених каналізаційних колодязів біля будинку  по вулиці Велико-Тирнівській 27\1 - три. Через них нечистоти витікають на тротуар. Ця проблема з’явилася 10 років тому і щодня ускладнюється, розповідає голова будинку ОСББ Наталія Павленко. Каже: зверталися і до міськвиконкому, і до  комунального підприємства ЖЕО № 2.

Наталія Павленко, голова ОСББ будинку по вулиці Велико-Тирнівській 27\1: Вони нам розказують, що ми кидаємо туди підгузники, що ми кидаємо туди огірки, який непотріб, і ще там щось. Але у нас тут забитий постоянко колектор. Нечистоти затопили два підвали у багатоповерхівці. Ось цей знаходиться у першому під’їзді будинку.

Микола Дикий, житель будинку: Останній час (десь місяць), о це налилася ось така водичка. Вона висохла була, не було. А коли оце сталася ось така ситуація, що  місяць вони не приїжджають, нічого не роблять, воно ж пішло все діло в підвал. Наталія Павленко говорить: мешканці хвилюються за підтоплення підвалу, в якому знаходиться електрощитове приміщення.

Наталія Павленко, голова ОСББ будинку: Звісно, якщо там затопить підвал, все виб’є. Згорить і проводка . Те, що згорить – це одне. А те, що буде замикання і буде пожежа – це зовсім інше. Це небезпечно. Вадим Поліщук мешкає на 5 поверсі будинку. Каже: у під’їзді постійно відчуває запах фекалій.

Вадим Поліщук, житель будинку: У мене двоє дітей. Я вам не можу просто передати. У мене «малий» виходе щоранку до дитсадку оце ось такими. Я на камеру запах не передам. Ви самі стоїте і відчуваєте ці запахи. Востаннє відкачували каналізаційні колодязі минулоріч. Микола Дикий розповідає: минулого тижня звертався до ЖЕО № 2 із проханням відкачати нечистоти. Диспетчер мав би переадресувати звернення до «Полтававодоканал». Та на виклик ніхто не приїхав. Телефонуємо до ЖЕО № 2 знову разом з Миколою.  Результат по цій заяві який? – Передали заявку на «Водоканал». – А ви проконтролювали, чи вони приїжджали, чи не приїжджали? – Ще не приїжджали. – а коли приїдуть не казали? – Сьогодні казали будуть їхати на «Половки».

Цю інформацію підтвердила прес-секретар підприємства «Полтававодоканал». Ліана Козмійчук, прес-секретар КП « Полтававодоканал»: За даною адресою прийнята заявка. І сьогодні повинна виїхати служба каналізації, для прочищення.