Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Футбольний клуб "Гірник-Спорт" перериває безпрограшну серію ігор

Футбольний клуб "Гірник-Спорт" перериває безпрограшну серію ігор. Земляки зіграли в нічию з краматорським Авангардом". Матч 23-го туру повинен був стати першим домашнім матчем краматорчан в 2018-му. Спочатку його назначили на 18 лютого, та через погодні умови згодом перенесли. У вівторок, 10 квітня, земляки на виїзді забили першими - у другій половині першого тайму Кунєв скористався реалізував вихід один на один з воротарем. Підопічні Сергія Пучкова мали нагоду подвоїти перевагу, однак Артур Денчук витягнув м'яч із шістки після удару Батюшина зі штрафного. Відігралися господарі на 15-й хвилині другого тайму - Владислав Шарай одразу після виходу на заміну, влучно пробив із середньої дистанції в дальній кут воріт Поштаренка. 1:1 у підсумку. Наступний матч для "Гірника-Спорт" відбудеться в Охтирці, цієї суботи.