Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтаві по вулиці Героїв Сталінграду купи сміття та неприбране листя

У Полтаві по вулиці Героїв Сталінграду купи сміття та неприбране листя

На цій території  - пакети зі сміттям, пластикові пляшки і шприци. Поряд багатоповерхівки, навчальні заклади та дитсадки. А також – ігровий майданчик. Мешканець будинку по вулиці Героїв Сталінграду 24\ 2 Володимир Троцький розповідає: скаржилися у місцевий відділ оперативного реагування, телефонували до інспекції по контролю за благоустроєм.

Володимир Троцький, мешканець будинку по вул. Героїв Сталінграду 24\ 2: Воно раз в рік прибирається, коли визиваєш когось, кудись дзвониш, жалієшся, тоді приберуть раз. І на тому все. Минулого року у травні прибрали, і все. Окрім сміття, на території - листя та сухі гілки. Раніше, розповідає Леонід Бубирь, прибирали це все працівник ліквідованих ЖЕКів.

Леонід Бубирь, мешканець будинку по вул. Героїв Сталінграду 24\ 2: От купа землі. «Водоканал» робив, міняв труби в тому домі і в 24-му. Вивезли сюди. І так вона та земля стоїть, ніхто її не забирає, нічого. Жаль, що наші діти, внуки дивляться на таке.  Близько двох років Сергій із родиною проживає у мікрорайоні «Сади-1». Каже: через такий безлад, неприємно гуляти територією.

Сергій Забруцький, полтавець: Може, хтось тут і прибирає вранці. Але щоб чисто прибирали. Отут взагалі безлад був. Хоч ось цю ділянку вимили. Після зими тут взагалі було все. Ірина Ларіна проживає у цій місцевості близько 40 років. Каже:  регулярно прибирати територію перестали останні п’ять років.Через засмічення, у спеку, неприємний запах з вулиці чути в квартирах.

Ірина Ларіна, мешканка будинку по вул. Героїв Сталінграду 24\ 3: Ось тільки прибрали на майданчику, де плити, а більше ніде не захотіли прибирати. Говорять: нам сказали, що тільки тут потрібно прибирати. (01.29-01.39) Відповідають, що це територія, тендер виграла харківська компанія, що це не ЖЕО. Хто відповідає за прибирання цієї території, з’ясують до кінця тижня, повідомив заступник  міського голови Андрій Лямін.

Андрій Лямін, заступник міського голови Полтави: Я направлю туди інспекцію, якщо це буде видно, що це не прибирала харківська фірма,або кооператив, або ОСББ, то буде в будь-якому випадку складений акт.