Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

«Управлінська житлова компанія» не перерахувала тарифи мешканцям новобудови

«Управлінська житлова компанія» не перерахувала тарифи мешканцям новобудови

У грудні 2016-го на загальних зборах мешканці будинку  на Чорновола, 2Б підтримали створення ОСББ.  Потім повідомили про це балансоутримувачу  – товариству «Управлінська житлова компанія», говорить мешканець будинку Богдан Лис. Та додає: за законом протягом трьох місяців управлінська компанія мала повернути технічний паспорт новобудови. Проте досі цього не зробила. Богдан Лис, член правління ОСББ на вул. Чорновола, 2Б«З нами ніхто не контактував. Зокрема, керівник «УЖК». Ми написали більше 5-ти офіційних листів. Вони є зареєстрованими, але на жоден лист ми не отримали відповіді»

Документи надав забудовник. З початку серпня 2017-го року ОСББ працює повноцінно, каже голова ОСББ Ірина Добродомова: «З першого серпня ми оплачуємо роботу двірника, прибиральниць. Також платимо за  вивіз сміття, обслуговування ліфтів та роботу  сантехніка й електрика». Із жовтня минулого року мешканці будинку почали отримувати листи від київського підприємства «Юридичний фінансовий центр». В них йшлося про заборгованість за утримання будинку перед «Управлінською житловою компанією».  «На якій підставі передані наші дані? Повністю передана інформація про імена та прізвища мешкаців будинку, точні адреси та вказана заборгованість. Ми попросили надати документи на це підприємство». «Але ні товариство «Управлінська житлова компанія, ні «Юридичний фінансовий центр» нам так і не відповіли.»

Ми зателефонували за номером, вказаним у листі підприємства «Юридичний фінансовий центр».Оператор: «Набраний номер не обслуговується» . Ірина Добродомова каже: частина мешканців дійсно має борги перед компанією. За рішенням апеляційного суду в червні 2017-го, тариф «Управлінської житлової компанії»  був завищений і його мали перерахувати. За коментарем ми звернулися до  приватного підприємства.

 «Добрий день, це «Управлінська житлова компанія?» Цей номер вказаний в єдиному державному реєстрі юридичних осіб як контакт підприємства». Чоловік: «Йдіть… Цей номер треба давно було змінити»

Голова ОСББ Ірина Добродомова каже: мешканці будинку писатимуть звернення до «Управлінської житлової компанії» з вимогою перерахувати тариф за обслуговування будинку з 1 гривні 77 копійок до однієї гривні за квадратний метр.