Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Мешканці мікрорайону «Садовий» просять облаштувати додаткову зупинку

Мешканці мікрорайону «Садовий» просять облаштувати додаткову зупинку

У житловий комплекс «Садовий», що в передмісті Полтави, Зоя Ксьонз разом із сім’єю переїхала майже рік тому. Жінка виховує трьох дітей. Йти до найближчої зупинки, каже пані Зоя, півкілометра. Майже щодня полтавка відводить дівчаток у садок, а сина - в школу. Відвезти його в місто на гуртки: малювання, танці, художню школу важко щодня відводити. Мені б було зручніше, аби зупинка була ближче. За його безпеку я була б спокійна.

Вкрай потрібно облаштувати біля "Садового" додаткову зупинку громадського транспорту, вважає також мешканка Валентина Москаленко: носити дітей на руках - відстань потрібна менша. Було б зручніше

Житловий комплекс «Садовий» у селі Розсошенці почали забудовувати майже п'ять років тому. Нині на території мікрорайону заселили сім дев'ятиповерхівок, розповідає голова ОСББ Володимир Галагуза: Будівництво і далі продовжується, населення збільшується.Звісно,кожна людина хоча, аби їй було зручно добиратися до міста, на роботу, з роботи. Дітей водити до школи.

Чи облаштують зупинку у Розсошенцях - це питання неодноразово обговорювали місцеві обранці.Ігор Процик, голова Щербанівської ОТГ: надали погодження, що ми не заперечуємо щодо будівництва цих зупинок. Все решта – це погодження інших служб.

Відстань між зупинками відповідає державним будівельним нормам, розповідає архітектор Володимир Пономаренк: Один з нормативів говорить, що відстань між зупинками має бути не менше 500 метрів.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг Полтавщини Анатолій Мягкохлібпоказує аерофотозйомку мікрорайону. Каже: будівництво додаткової зупинки небезпечне для життя людей.

З одного боку у нас ДАІ, майданчик, авто мийка. Влаштувати тут автобусну зупинку і випустити на майданчик, де рухаються автомобілі, які проходять реєстрацію, втручатися в процес Нацполіції За словами  Анатолія Мягкохліба, проект забудови території мікрорайону непродуманий, а виїзд на трасу - незаконний. Далі теж новобудови йдуть і ці люди захочуть автобусну зупинку