Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

47 аварій на котельнях сталося протягом останнього опалювального сезону на Полтавщині

47 аварій на котельнях сталося протягом останнього опалювального сезону на Полтавщині

Більше 15-ти років Олександр Рогов працює слюсарем на котельні, що розташована на околиці Полтави. Розповідає: професію свою обожнює. Його робочий день розпочинається з перевірки апаратури, яка обігріває об'єкти першої міської лікарні, пологового будинку, мед.закладу УМВС та кількох житлових багатоповерхівок. Олександр Рогов, слюсар котельні: Тьфу,тьфу, тьфу опалювальний сезон, можна сказати,пройшов чудово. Без всяких зауважень. Було звичайно один невеличкий поривчик. В принципі ми його моментально усунули. Все встановили, як має бути. Майже тисяча працівників підприємства забезпечує опалювальний сезон в області та за потреби ліквідовує аварійні ситуації.

Володимир Пасічко, головний інженер КП "Полтаватеплоенерго": Тривав опалювальний сезон 172 доби. Середня температура за опалювальний сезон склала +01 градусів. За період опалювального сезону, що закінчився 10 квітня, користувачі послуг «Полтаватеплоенерго» більше звернень подавали через сайт.

Олександр Циганок, керівник прес-служби «Полтаватеплоенерго»: Багато звернень  в кінці та початку опалювального сезону. Коли вже включать? Чи ще й досі будуть топить, вже ж на вулиці тепло. Нині на балансі «Полтаватеплоенерго» 93- котельні. Із них 70-ть розташовані у Полтаві. Щоб оновити котельні сучасним обладнанням, необхідно щонайменше мільярд гривень, говорить головний інженер "Полтаватеплоенерго" Володимир Пасічко. Підготовка в минулому році тривала в складних фінансових умовах. Перед підприємством була значна заборгованість державного бюджету за надані пільги та субсидії. Як наслідок було недостатньо бігових коштів на проведення профілактичних робот.

За словами Володимира Пасічка, не всі заплановані ремонтні роботи встигли виконати. Додає: все ж сезон пройшов без суттєвих аварій.