Автор сюжету:
Юлія Кравець

Майже тисяча танцювальних дуетів з усієї України змагаються в Полтаві

Майже тисяча танцювальних дуетів з усієї України  змагаються в Полтаві

Розминка та останні приготування перед змаганнями. Лія та Гавриї́л танцюють в парі 2 роки. Приїхали на фестиваль з Сум. Сьогодні в стандартній програмі виконують вальс, танго, фокстрот та ча-ча-ча. Румба їх улюблений танець. Лія: Вся моя сімя займалася танцями і до мене це перейшло від бабусі. І прадідусь всі танцювали і пішла по їхніх стопах. Колия подивився програму з танців мені сподобалося.

Полтавці Анна та Костянтин у парі 10 років. Говорять, намагаються не пропускати жодних змагань. Аби досягти високих результатів тренуються по 4 години щодня. Найважче дається квікстеп. Анна, Хочеться бути на п’єдесталі і отримати перше місце, а все залежить від суддів, як нас оцінять.

Фестиваль «Кубок Полтавщини-2018» в обласному центрі організували всьоме. Змагання розпочали повільним вальсом. Приїхали майже тисяча учасників з Києва, Харкова, Кременчука, Миколаєва та інших міст. За перемогу змагаються у вікових категоріях: ювенали, молодь та дорослі. Оксана Дзюбан, організатор фестивалю «Кубок полтавщини-2018»: Спортивні бальні танці передбачають дві програми: європейську та латиноамериканську. До європейської належать повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот і квікстеп (швидкий фокстрот). До латиноамериканської програми належать: самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль і джайв.

Фестиваль зі спортивного бального танцю «Кубок Полтавщини-2018» у Полтавському міському будинку культури триватиме два дні – 21 та 22 квітня. У неділю визначать переможців