Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Тактика бою та вогнева підготовка: на Полтавщині розпочався обласний вишкіл

Тактика бою та вогнева підготовка: на Полтавщині розпочався обласний вишкіл

Перед змаганнями – марш та шикування. Далі – кожна команда виконує завдання на одній із шести локацій.

Тут учасники вишколу навчаються працювати у парах. Їхнє завдання – прикривати один одного в імітованому бою, каже інструктор Євгеній.Євген  Що таке зброя, бойове положення, куди дивитися, що робити. Це елементарні навички, якими повинні хлопці володіти до того, коли їх можуть призвати до лав ЗСУ

Ось так долає смугу перешкод Яна Ткач. Дівчині 18 років, навчається у військовому коледжі. Крім неї, каже, у команді четверо панянок. Ткач:  В коледжі, звичайно, ми проходили це на курсі молодого бійця. Але не так цікаво Не тільки фізично розвиваєшся, а й морально. Коли з хлопцями на рівні, хочеш їм допомогти, тим самим сама себе підтримуєш  У програмі вишколу – тактика, вогнева підготовка та медицина. Такі обласні змагання серед допризовної молоді проводять утретє. За словами інструктора Олега Бариша, завдання цього разу ускладнили.

Бариш:  Раніше ми призначали інструкторів, які ходили, поправляли. Зараз  вони більш відповідально відноситися до поставлених завдань, бо навантаження тепер це перейшло на них. І будемо ускладнювати самі тактичні вправи. Євгеній Зінченко навчається на факультеті підготовки офіцерів запасу перший рік. Для нього такі вишколи, каже, можливість перевірити себе та навчитися новому.

Зінченко:  Відпрацьовуємо штурм приміщення, захід людей в приміщення  Це дуже важливо. Це може не знадобитися тобі для повсякденного життя, але воно має бути .Цього року до обласного вишколу долучилося шість команд. У кожній близько двох десятків хлопців та дівчат – вихованців військових кафедр.Засенко: (1-55) Протягом цих двох днів вільної хвилини у них не буде, вони будуть набувати саме практичні навички  Харчування, проживання, страхування учасників здійснюється за рахунок державних коштів на національно-патріотичне виховання

 Змагання серед учасників триватимуть дві доби і завершаться у неділю, 22 квітня. У цей день і визначать переможця. Лілія Пархоменко та Олег Бондаренко, «Полтавські телевізійні новини». Лілія Пархоменко та Олег Бондаренко, новини на Першому.