Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Полтаві відбувся Всеукраїнський конкурс студентських робіт з біології

У Полтаві відбувся Всеукраїнський конкурс студентських робіт з біології

Марія Мануілова  - студентка  Мелітопольського  державного педагогічного університету. У майбутньому вчитель біології та хімії. На конкурсі доповідає у секції рослин. У таких заходах бере участь вдруге.

Марія Мануілова, студентка МДПУ: Підготовка тривала декілька років.  Було дуже цікаво виїздили на точки,  збирали проби. Потім це все в лабораторії проводили над ними досліди. Це дуже цікаво особливо,  коли я працюю в колективі з науковими людьми, які мають досвід  у таких справах.

Віра Михальська студентка Тернопільського університету. На конкурсі досліджувала  як реагують водні організми на стресову ситуацію. Віра Михальська, ТНПУ: Робили це в лабораторії. Молюсків ми діставали, виловлювали з водоймищ,  теплоелектростанцій . Транспортували у резервуарах до лабораторії та безпосередньо проводили визначення.

Нині   Віра  навчання поєднує  з  роботою.  Працює учителем хімії та біології . Говорить: такі конкурси  дають змогу перевірити свої знання та вивчити щось нове. Віра Михальська, студентка ТНПУ: Перш за все, це є цікаво. Це є наука, ти дізнаєшся щось нове  для себе. Можливо, у майбутньому навіть якась частинка твоєї роботи принесе користь і це зацікавлює.

Популяризувати досягнення науки, техніки та інноваційних  технологій , виявити обдарованих студентів та реалізувати їх здібності – основні завдання таких конкурсів, говорить голова організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу Марина Гриньова. Марина Гриньова, голова організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу: Вони вже приходять зі своїми наробками і повинні презентувати свої роботи, відповідати на питання, бути компетентними в тих дослідженнях, які вони представляють , знати перспективи розвитку дослідження.

Головне не хвилюватися – говорить голова галузевої  конкурсної комісії  Сергій Шевчук. Бо,часто саме це знижує бали.

Сергій Шевчук, голова галузевої конкурсної комісії: Оцінюватиметься захист роботи, її практичне значення, актуальність теми дослідження, презентація роботи, практичне спрямування і відповіді на питання за змістом. Яким чином студенти орієнтуються.

Переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології стали  студенти з Вінниці, Харкова та Києва.