Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Межова ґрунтова дорога: у Полтаві не можуть поділити частину земельної ділянки

Межова ґрунтова дорога: у Полтаві не можуть поділити частину земельної ділянки

30 роківпані Світлана мешкає у будинку на вулиці Софії Ковалевської, 65А.

Світлана Кнюх, мешканка будинку на вул. Софії Ковалевської 65А (м. Полтава) Наші батьки, наші предки тут жили. Вони постійно тут упорядковували цю дорогу.

Поруч із будинком пані Світлани розташовані дві домівки . А територію поблизу три роки орендує підприємець Сергій Яременко.

Світлана Кнюх, мешканка будинку на вул. Софії Ковалевської 65А (м. Полтава)  Він заявив нам,що буде перегороджувати нижню частину дороги парканом.

 Місцеві не згодні, щоб орендар землі перекривав єдиний заїзд до їхніх будинків.

Валентина Татарко, мешканка будинку на вул. Софії Ковалевської 65, м. Полтава  В мене була років десять назад була величезна пожежа . Тут стояла машина і хтось нам її запалив. І якщо б  тут не було під’їзду . Я ж з тієї сторони не заїду.

За словами розробника проектної документації ділянки, що орендує підприємець, офіційно цієї дороги не існує. А земля - в оренді.

АУДІО  Володимир Кравцов  Жодними документами архітектури не передбачено існування цієї дороги: ні генеральним планом, не планом міста.

Три роки підприємець погоджувався не чіпати ґрунтову дорогу. Наприкінці минулого року вирішив ставити паркан. Каже: про наміри повідомив мешканцям прилеглих будинків.

Сергій Яременко, орендар земельної ділянки на вул. Сосюри 58, м. Полтава  - Ви попереджували мешканців?

- Я їх попереджував весь час, але їм потрібно тільки так.

 Сергій Яременко пропонує зробити інший заїзд, що вестиме до зупинки громадського транспорту.

Сергій Яременко, орендар земельної ділянки на вул. Софії Ковалевської, м. Полтава )  Давайте потихеньку зробимо дорогу. Висиплемо землею. Зробимо так для вашого проїзду.

 Місцевим жителям, зокрема Світлані Кнюх, ця ідея не подобається. Жінка надіслала запит у відділ містобудування та архітектури Шевченківського райвиконкому, щоб визначити  чи належить  ґрунтова дорога орендарю .У відповіді зазначено: заїзд до трьох будинків по вул. Софії Ковалевської входить до меж орендованої ділянки. А суперечку з підприємцем рекомендують вирішувати через виконком Полтавської міськради. Наразі цим займається профільна комісія.

АУДІО Володимир Корчака, голова профільної комісії Полтавської міськради  Якщо до моменту проведення комісії не буде вирішено питання між громадянами. Ми запросимо на комісію дві сторони вислухаємо. На комісії приймемо рішення і після комісії будемо давати коментар.

Профільна комісія збереться у червні.