Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

На Полтавщині загинув чоловік, впавши у каналізаційний люк

На Полтавщині загинув чоловік, впавши у каналізаційний люк

У Степному під Полтавою загинув чоловік, бо провалився у каналізаційний люк. У четвер ввечері місцеві повідомили до поліції: у колекторі знайшли трьох непритомних. Подробиці нещасного випадку - далі у сюжеті

Видно ж яму, всі заглядали туди в яму. Кажуть: як це відкрита яма. Що там робили? Незрозуміло.

Валентина Цибулько мешкає у будинку, біля якого стався нещасний випадок. Каже:почула шум, вийшла на балкон. Валентина Цибулько,очевидиця:  Я думала спочатку , що може якась собака провалилась,що людина в якусь яму провалилась.

Пані Валентина з балкону бачила, як чоловіка діставали з каналізації. Він був непритомний. Валентина Цибулько, очевидиця:  ДСНС кажуть викликайте, викликайте швидку. Місцеві розгубилися бігають, а  тоді ДСНС приїхала. Побачили, що людину витягують.

Сергій бачив як приїхала швидка і забрала робочих до лікарні. 61-річному місцевому допомогти не змогли.

Сергій, місцевий: 48 Лікарі швидкої визначили, що все. Навіть не відвозили нікуди . Він тут і був. Пробували щось робити, але вже все.

Речниця обласної служби з надзвичайних ситуацій Світлана Рибалко повідомила: двоє комунальників чистили каналізаційний колектор, кришка люку була відкрита. У чоловіків запаморочилось у голові. Ті, покликали на допомогу. Рятувати комунальників прибіг місцевий.

Світлана Рибалко, керівник прес-служби ГУ ДСНС України у Полтавській області: Свідки сказали, що цей чоловік побіг на допомогу тим, що втратили свідомість , але впав до колектору. Загинув на місці події. Постраждалих госпіталізовано до Полтавської центральної районної лікарні.

Cтаном на 20.00 чоловіки перебували у реанімації , повідомили у реанімаційному відділенні районної лікарні.

Чергова реанімаційного відділення Поступили в 10.50. 01.40 В реанімації люди надовго.