Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Бігти від фінішу, а не до нього: полтавці долучилися до Всесвітнього забігу

Бігти від фінішу, а не до нього: полтавці долучилися до Всесвітнього забігу

Завантажити ось такий додаток і сплатити благодійний внесок – десять євро. Такі умови участі у всесвітньому забігові.

Я зареєструвався і ввів «Полтава». У Києві «Київ» вводять, тобто, хто де

 У Корпусному парку – півтора десятки учасників. Перед забігом полтавка Анна Врадій розминає тіло. Говорить: є й інші правила. По-перше – не нервувати. По-друге – випити води, але за півгодини краще, щоб не булькотіло в животі. З собою теж в таку жарку погоду краще мати воду. Поїсти за годину.

Три, два, оди, старт

Бігти не до фінішу, а від нього – таке правило благодійного забігу.  Координатор акції у Полтаві Дмитро Геращенко розповідає: Додаток бачить всі мільйон бігунів по всьому світу, бачить, як вони біжать. І через півгодини після старту у кожного в додатку починає рухатися фінішна машина, наздоганяти бігунів. І вона з часом пришвидшується, з якимось часом вона когось наздожене. Це вважається, що бігун фінішував.

Пробіг найбільше і фінішував останнім – Володимир Билим. На його рахунку три десятка кіл навколо Корпусного, а це – майже тридцять кілометрів. Учасник забігу Володимир Билим каже: І користь тобі, і користь суспільству, тобто ти витрачаєш енергію для когось, не тільки для себе.

Зібрані кошти направлять  на пошуки  методів лікування травм спинного мозку. Минулого року до такого благодійного забігу долучилося пів мільйона учасників зі всього світу.