Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

У Полтаві залитий фарбою пам'ятний знак «Алея ветеранів партії і комсомолу"

У Полтаві залитий фарбою пам'ятний знак «Алея ветеранів партії і комсомолу"

Цим парком полтавка Ольга Коваленко проходить кожного дня. Каже: пам'ятний знак "Алеї ветеранів партії і комсомолу" у такому стані 3 роки.

Ольга Коваленко, полтавка: Історія є історія, її нікуди не дінеш. Оскільки є закон , то треба просто його демонтувати. Щоб не стояло як якесь  "одоробло " Кожна дитина, що це таке почне запитувати як його відповісти що це таке . Тому його краще зносити або на місці робити щось нове

Ми зателефонували до відділу оперативного реагування Полтавської міської ради за номером 15-80. Нам  повідомили:Ми поставили до відома балансоутримувача це комунальне підприємство "Декоративні культури". Він тримає питання на контролі і далі буде вирішувати це питання.

Керівник КП "Декоративні культури»  Олексій Харченко повідомив: знімати пам'ятний знак не в їхніх повноваженнях. Програмою діяльності підприємства не передбачені роботи ліквідації будь-яких будівельних об'єктів

Історик Борис Тристанов каже: пам'ятний знак потрібно було передати  до  Полтавського краєзнавчого  музею. Дуже соромно у себе мати алею з такою назвою "Ветеранів партії і комсомолу" . Це пам'ятник по суті тим, хто українців знищував.

Пам’ятний знак  побудували 1987 – го  року.