Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Дитмайданчик у Сонячному парку відремонтували за 15 тисяч гривень

Дитмайданчик у Сонячному парку відремонтували за 15 тисяч гривень

Майже щодня відвідує цей дитячий майданчик Наталія із донькою Кірою. Їй два з половиною роки. Від самого народження ми гуляємо в цьому парку. Тому що він поруч із домом. Нам комфортно проводити час тут.

На початку весни кататися на деяких гойдалках було небезпечно, розповідає жінка. Нині їх відремонтували. Радує, що парк розвивається. Його обладнують. Якщо щось десь зламалося. На майданчику нещодавно не було дошки на гірці. А ось дивлюся, відремонтували.

За дитячий майданчик у Сонячному парку відповідає комунальне підприємство «Декоративні культури». Цьогоріч гойдалки відремонтували підрядники. Олексій Харченко, директор КП «Декоративні культури»: Там багато дерев’яних частин міняли. Багато зварювальних робіт, фарбування. Ми технічно не можемо. У нас немає спеціалістів, які б займалися будівельними роботами. У штаті.

Всього на балансі підприємства десять дитячих майданчиків. До належного вигляду їх планують привести протягом травня.Кожен другий рік їх ремонтують більш-менш капітально. Якщо це можна так назвати. Це поточний ремонт скоріше за все. Тобто рік ремонтуємо, рік фарбуємо.

Ініціативна група «Батьки за місто для дітей» опитала майже чотирьохсот полтавських батьків. Із них – менше третини задоволені виглядом майданчиків. Мають зауваження і до безпеки на гойдалках, каже Анна Ганжа. Зокрема, і до тих, що у Сонячному парку. Відсутнє покриття, які поглинають удар. Хоча там є високі об’єкти. Також гойдалки мають жорсткі кріплення, хоча рекомендують ставити гойдалки на цепках. Від них ударна сила набагато нижча.

Анна вважає: для ліпшої безпеки ігрові зони на майданчику потрібно поділити за віком.