Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Збірна ветеранів Полтави обіграла футбольну збірну України

Збірна ветеранів Полтави обіграла футбольну збірну України

Збірна ветеранів Полтави обіграла футбольну збірну України. У товариській зустрічі на стадіоні "Локомотив" зійшлися колишні гравці передових клубів Радянського Союзу, заслужені майстри спорту і нині спортивні функціонери. Дехто з них продовжує футбольну кар'єру, в якості тренерів. Наставника "Ворскли" - Василя Сачка не було. Команда грала в Маріуполі

Сергій Кузнецов, Олег Саленко, Олександр Заваров, Іван Шарій - ветерани зустрілися на стадіоні "Локомотив", де домашні зустрічі проводить ФК "Полтава". Грали під дощем.

Ігор Кислов:  Мені здається, що це плаче Полтавщина, тому що не змогла "Полтава" перемогти і вийти до Вищої Ліги українського футболу.

Це жартуєКіса, як тоді називали його вболівальники і колеги. 21 рік тому тодішня "Ворскла" тримала "бронзу" чемпіонату України.

За ветеранську збірну України на полі - головний наставник ФК "Полтава" Анатолій Безсмертний. Його асистент також тут. А ось і гольовий пас від Сергія Коновалова.

Сергій Коновалов:Футбол - гра колективна, якщо партнер у кращій позиції - не треба "зажимати". А грати з таким колегами, і старшими, і ті, хто молодші, - честь. Приємно бути в такому колективі.

Ще двічі пропустив у цьому матчі м’яч воротар Олег Моргун. У 87-ому він виступав за донецький "Шахтар", московський "ЦСКА". Нині тренує дублерів "Ворскли".

Олег Моргун: Не сильно сьогодні нападали, не тисли. Знаєте. це не головне. Надзвичайно приємно зустрітися з тими, з ким грав, чи просто чиєю грою захоплювався.

Заслужений майстер спорту Іван Яремчук футбольну кар'єру завершив у "Ворсклі" зразка 1998-го року.Іван Яремчук: Приходить на наші матчі чимало глядачів, молоді, дітей. Вони переймають якийсь наш досвід, натхнення і прагнення. І, може, на цьому хороші футболісти підростуть.

Зіграли два тайми по півгодини. У першому голів не було, у другому - 7.

Наставник ветеранської збірної України - Микола Павлов, Полтави - Віктор Пожечевський. Останній озвучує настанову на гру:

Віктор Пожечевський:Добре зіграти, без травм бажано. Дуже приємно, що 21 рік тому ми виграли у київського "Динамо" і сьогодні також рахунок був 4:3.

У результаті полтавці переграли ветеранів збірної України. Нагадаю, минулого року команди розійшлися по-товариські - 5:5. Ветерани України грають товариські матчі по всій країні, пропагуючи футбол.