Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Боєприпас часів минулих війн ліквідували у Полтаві

Боєприпас   часів минулих війн  ліквідували у Полтаві

Боєприпас   часів минулих війн  ліквідували у Полтаві. Його  знайшов    охоронець будівельного майданчика по вулиці Павленківській.  Який його  розмір та  як знешкоджували  мінометну міну. Це будівництво по вулиці Павленківська,  3. На вихідних тут знайшли мінометну міну часів 2-ої світової війни. Будівельник Василь один із тих, хто бачив боєприпас. 

ЛАЙФ:   Коли забрали його? Близько 10-ої, сьогодні. Ну ви бачили її? Так. І яка вона? Ну ось така, невелика і МЧСники в той день були. Огородили, а сьогодні забрали.

 Уночі біля знайденої міни чергували поліцейські міста.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:  З метою безпеки огородили місце, накрили його гумовими скатами, щоб убезпечити. Щоб ніхто не наступив і не торкнувся. Просто закрили його і чергували поки не приїхали відповідні фахівці.

Вибухонебезпечний предмет калібру 82 міліметри. Знахідка лежала ось біля цього забору. Забрали та вивезли для утилізації  мінометну міну піротехніки Полтавщини. 

Світлана Рибалко, речниця ДСНС: (00:33 –43) Сьогодні вранці група піротехнічних робіт обслідували місце знахідки. Більше боєприпасів не виявили. Ну а сам знайдений боєприпаси знищили на спеціальному підривному майданчику, що у Полтавському районі.

З початку року на території Полтавщини  ліквідували три авіабомби, 52 мінометні міни, майже 90 - артснарядів та 15-ть ручих гранат. Валерія Рибалка,   Микола Янко, «Полтавські телевізійні новини»