Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Вступники до магістратури, які складатимуть тести, почали реєструватися

Вступники до магістратури, які складатимуть тести, почали реєструватися

Три тижні мають вступники, щоб зареєструватися для проходження іспиту з іноземної мови. Цьогоріч його уперше складатимуть у вигляді ЗНО ті, хто хоче вчитися на магістратурі. Нововведення стосується не всіх спеціальностей

 Копії паспорта, ідентифікаційного коду та кілька фотографій. Євгенія підготувала документи, щоб зареєструватися на іспит. Дівчина збирається продовжити вчитися на психолога у педагогічному університеті. Щоб вступити до магістратури, їй треба скласти іспит з іноземної мови.

ТАРАЙКОВИЧ: Я дуже давно вивчаю іноземну мову. Англійську. Ходжу на курси в Харкові. Тому я не дуже переймаюся. Плюс нам розповіли, що це буде пробним варіантом. Бо психологи здають ЗНО перший раз. Не буде аудіювання, граматики. Думаю, все буде швидко гладко і без проблем.

Перед подачею документів дівчина дізнається про особливості цьогорічного вступу на магістратуру. Її спеціальність серед переліку тих, яких стосуються нововведення. Загалом вступний іспит з іноземної мови у вигляді ЗНО складатимуть охочі навчатися за семи спеціальностями. Нині триває реєстрація вступників.

БАРБОЛІНА:  Учасники самостійно не реєструються. Вони реєструються через тих осіб, які визначені в навчальному закладі. (6:42-6:55) Саме вони будуть формувати загальний список учасників і оформляти для них всі ці документи.

 Близько двадцяти заяв за два дні оформили у приймальні комісії педагогічного університету.

ХОРОЛЬСЬКИЙ:  Після того, як особа написала заяву. При ній же вносяться реєстраційні дані на сайт УЦОЯО. (0:40-0:50) Після того, як вступник зареєстрований, йому видається екзаменаційний листок, на якому є його фотокартка і вона засвідчується мокрою печаткою.

Заяви прийматимуть до п’ятого червня і формуватимуть електронну базу даних. Тестування відбудеться одинадцятого липня.

БАРБОЛІНА:  Відповідно до зареєстрованої кількості учасників повинна бути сформована і підібрана кількість аудиторій, кількість пунктів, кількість персоналу, який буде задіяний. І відповідно виготовлені матеріали.

 Іспит у вигляді ЗНО торік складали студенти, які вступали до магістратури за спеціальністю право. Цьогоріч вступники на цю спеціальність та напрям міжнародні відносини окрім тестування, пройдуть фахове випробування. Ірина Соляник. Микола Янко. Богдан Казирід. ПТН.