Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко

Юні футболісти 6-ї полтавської гімназії виграли щорічний турнір, організований "Ворсклою".

Юні футболісти 6-ї полтавської гімназії виграли щорічний турнір, організований "Ворсклою". Сьогодні на головній арені області 8 найкращих команд визначили найсильнішу. Нагадаю, розпочинали боротьбу 28 шкіл. Спостерігали матчі, а згодом вітали переможців гравці нині третьої команди чемпіонату України.
Тільки-нов останній атаці фінального матчу турніру на стадіоні "Ворскла" команда 38-ї школи зрівняла рахунок в основний час - 2:2. І перевела матч із 6-ю гімназією у серію пенальті.

Гравці "Ворскли"Кулач, Чижов і Ребенок переглядають матч молодших колег. Мами з трибун вболівають за дітей. Гімназисти молодші за віком, та турнір виграли саме вони.

Микита Пушкар: Пробіг і ударив. Ні, я не боявся. Була стратегія, що я пробіжу, ударю і заб'ю гол.

Із 28 команд-учасниць турніру у 4-х наставники - жінки. Як минулоріч, так і зараз виграла команда панянки. Тетяна Григорівна зібрала учнів 2-4 класів, зокрема і свого сина Артема.

Тетяна Новік:Дуже переживали, вболівали. Батькам велика подяка за таких дітей, які займаються спортом. Командний дух, вони дуже добре грають командою. Це допомогло їм зібратися і вигризти перемогу.

Порушень у фінальному матчі не було, напруги вистачало, - вважає суддя змагань.

Вадим Касимов: Було все: одна команда повела, друга почала відігруватися, повела вперед. Самі бачили, які у дітей були емоції. Як на мене, виграла команда найсильніших. Усе справедливо.

Вітали призерів, а згодом заселфилися з малими переможцями гравці "Ворскли".

Владислав Шарпар: У дитинстві так само мріяли, рівнялися на старших, хотіли стати футболістами професійними. У малих бачив те саме бажання. Добре, що такі турніри проводяться. Вони на нас рівняються, ми їх підтримуємо. Бажаю, щоб вони стали футболістами.

Щорічний турнір з футболу серед шкільних команд виграла команда гімназії №6.Другими стали юні футболісти 38-ї школи, "бронзу" - за 37-ю школою.