Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Шампанське у роздягальні та вболівальники на полі - як полтавська "Ворскла" святкувала перемогу

Шампанське у роздягальні та вболівальники на полі - як полтавська "Ворскла" святкувала перемогу

Шампанське у роздягальні та вболівальники на полі - так футбольний клуб "Ворскла" святкував перемогу над "Зорею" в заключному матчі сезону та "бронзу" в чемпіонаті. Для того, щоб отримати третє місце, полтавцям потрібно було не програти. Матч скінчився з рахунком 2:0 на користь наших. Емоції гравців і вболівальників бачили Юлія Логвиненко та Микола Янко.

Так "Ворскла" вигравала "бронзу" чемпіонату України 21 рік тому. А на цьому відео емоції "біло-зеленої" команди 20 травня 2018-го року:

На післяматчевій прес-конференції наставник бронзових призерів Василь Сачко розпочав із вибачення:

Василь Сачко: "Ви мене вже пробачте! я всі емоції залишив на полі... а ту краплину, що лишилася - у роздягальні. Ми добилися дуже високого результату, ми дякуємо всім, хто підтримував і незаслужено критикував нас, ми це витримали і пройшли! Так, я вірю, буде час, коли боротимемося навіть за вищі місця!".

Нападники вирішили долю бронзових нагород. На 66 хвилині Владислав Кулач, вигравши верхню боротьбу, пробив точно в правий куток - 1:0. На останній доданій хвилині поставив крапку у протистоянні та в тому, хто отримає бронзові медалі чемпіонату, Денис Васін.

В'ячеслав Шарпар: "Спасибі дружині, дітям за таку підтримку!".

Володимир Чеснаков: "Мабуть, питимемо тиждень після цього свята. Не знаю, як ви, я точно!"

 Василь Сачко відреагував на зізнання капітана так: "А я не буду знати - він у відпустці!".

Подивитися останню в цьому сезоні перемогу полтавської команди прийшли 11 336 полтавців.

"Ворскла" знову взяла чемпіонство і це пречудово! Спасибі гравцям, що принесли таке свято для Полтави.

Володимир Чеснаков подякував вболівальникам: Я вдячний вам всім за підтримку! Насправді сьогодні був 12-й гравець! Якби було завжди так, ми б так і грали і посідали такі позиції....

Вболівав за "Ворсклу" і колишній гравець Сергій Кравченко: "Мабуть, матч, хотів сказати десятиліття, але кубок вигравали у 2009-му році, тому 9-ліття. Це така нагода потрапити одразу в Лігу Європи! Спеціально вдягнув зелене, щоби підтримати "Ворсклу".

21 рік тому тодішня "Ворскла" фінішувала третьою. У сезоні 2017-2018 підопічні Василя Сачка повторили успіх.