Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

На суді свідок розповів як наносили удари померлому депутату Миргородської міськради

На суді свідок розповів як наносили удари померлому депутату Миргородської міськради

Хто та як наносив удари депутату з Миргорода Олегу Супруненку? Про це розповів на суді учасник нападу на загиблого обранця. Від отриманих травм Олег Супруненко помер у серпні 2017-го. А нині на лаві підсудних його колега – депутат міськради Хачатур Хачатрян. За словами свідка, напад на Олега Супруненка планували за два тижні.

На початку засідання адвокат обвинуваченого Марданяна – Володимир Матвієць звернувся до суду з клопотанням заборонити журналістам висвітлювати розгляд кримінальної справи.

0084  00.00 «Я забороняю мене знімати, шановний. Ваша честь, прошу зробити зауваження і заборонити зйомку»  00.06

КОР: Під час допиту свідка, суддя дозволила кореспондентам знімати на телефони і планшети. На лаві підсудних двоє: місцевий депутат Хачатур Хачатрнян та Левон Марданян. Третього учасника нападу засудили на сім років.

133 Зорян: 00.19 «Гребенюк Олександр Володимирович був засуджений шостого березня 2018-го року, був засуджений вироком Миргородського міськрайонного суду Полтавської області» 00.30  00.40 «за спричинення тяжких тілесних ушкоджень потерпілому Супруненку» 00.44

КОР: Олександр Гребенюк скайп-зв’язком дає покази як свідок. За словами чоловіка: перед нападом на потерпілого, Хачатрян дав йому алюмінієву битку. Також Супруненка били арматурою.

111 Гребенюк: 03.28 «Я з Левоном стояв в області ніг, а Хачатур з Русланом стояли в області голови» 03.39 Я наносив удари нижче пояса.. По ногам. А Руслан з Хачатуром вище пояса і…» 03.57  04.15 «Ударів було максимум до п’яти від кожного» 04.19

КОР: За показами свідка: після побиття потерпілого перенесли до канави, де Хачатрян наніс Супруненку ще кілька ударів. Речі побитого депутата забрав засуджений Гребенюк.

11 Гребенюка: 05.40 «Сказав забрати рюкзак Хачатур Рафікович» 05.43 05.50 «З метою, щоб було схоже на пограбування і не виникало інших питань» 05.59

КОР: За словами Олександра Гребенюка, потерпілий ніби погрожував обвинуваченому Хачатряну спалити дім та машину. За це чоловіки хотіли нанести Олегу Супруненку легкі тілесні ушкодження. Мама померлого депутата Катерина Супруненко каже: після побиття у її сина був розрив легені та зламані ребра.

138 Супруненко: 00.18 «Я була в реанімації весь час. Побитий він був з ніг до голови  – усе. Чотири рани зашивали на голові. Перелом передпліччя, лівої руки» 00.37

КОР: Розгляд справи відклали, бо двоє свідків не з'явилися на засідання. Нагадаю, після нападу у липні минулого року, Олег Супруненко прожив три з половиною тижні й помер в реанімації. В організації побиття звинувачують колегу потерпілого – депутата Миргородської міськради Хачатура Хачатряна. Його брата, Руслана, правоохоронці розшукують за участь у нападі. Ольга Гриненко, Богдан Казирід. Полтавські телевізійні новини.