Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Питання щодо зниження вартості проїзду у транспорті винесуть на наступну комісію

Питання щодо  зниження вартості проїзду у транспорті винесуть на наступну комісію

Незаконний тариф у громадському транспорті Полтави. Це питання повинні були розглянути сьогодні на депутатській комісії міськвиконкому. Вона не відбулася. Більшість депутатів не затвердили порядок денний. Питання щодо  зниження вартості проїзду у транспорті винесуть на наступну комісію.

Нині полтавці їздять міським автобусом за п’ять  гривень, тролейбусом – за три.

Юрій Синяк, депутат Полтавської міської ради

Люди переплачують за проїзд по незаконній вартості і піднімаємо питання на комісії, щоб заступники міського голови і відповідні управління дали відповідь, чому вони не реагують і які шляхи вирішення цього питання.

 На профільній комісії  питання щодо зниження вартості проїзду у громадському транспорті - не розглянули. Вона не відбулася. Ухвала адмінсуду про скасування рішення міськвиконкому щодо встановленого тарифу до відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку – не надходила, каже начальник відділу Юрій Сябро.

 Юрій Сябро, начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку: На виконання до відділу вона не надходила. Якщо хтось не згоден, що хтось не виконує судові рішення, для цього є державна виконавча служба, яка зобов’язана робити все для виконання судових рішень.Пан Микола – водій громадського транспорту. Про зниження тарифу – не знає. Чому не виконуєте рішення адмінсуду щодо зниження вартості проїзду? Я не знижаю. З мене хазяїн вимагає, не від мене залежить.

Полтавка Ольга чекає на міський автобус. Говорить: чинний тариф на проїзд у громадському транспорті – незаконний.

 Ольга, полтавка:Рішення суду знаю, звичайно, проти такої суми. Треба виконувати, обов’язково, тому що ми законослухняні громадяни і повинні всі так виконувати.

26 лютого окружний адміністративний суд призупинив рішення міськвиконкому щодо підвищення вартості проїзду у громадському  транспорті. 19 квітня виконком програв апеляцію на це рішення. Лідія Ритченко. Микола Янко. Полтавські телевізійні новини.