Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

У підземних переходах Полтави встановлять скляні накриття та додаткові поручні

У підземних переходах Полтави встановлять скляні накриття та додаткові поручні

Двадцять п’ять з половиною мільйонів  гривень спрямують на ремонт двох підземних переходів у Полтаві. Управління міського житлово-комунального господарства  оголосило два тендери на їх реконструкцію. Якими будуть підземні переходи та коли завершать роботи – знає Лідія Ритченко.

У липні планують втретє розпочати капітальний ремонт  підземних переходів – біля центрального ринку та поштамту у Полтаві.

«Розпочнемо з даху для того, щоб якомога довше працювати до осені», - повідомив міський голова Олександр Мамай. 

Ось так у місті виглядали підземні переходи торік.Тоді  управління житлово-комунального господарства замовило підрядній фірмі капремонт переходів. Вартість проекту – майже 3 мільйони гривень. Гроші робітники взяли – роботу не зробили.

«Фірма підрядник виграла ці торги. Розпочала якісь певні роботи. Зробили щонайгірше могли зробити, все зрушили. І потім зі слів головного підрядника, директора, вся ця бригада поїхала до Польщі. Той підрядник кошти всі повернув», - повідомив міський голова Олександр Мамай. 

У переходах на вулицях Соборності та Шевченка тимчасово встановили дерев’яні сходинки. Полтавці Вікторії ними не вдоволена.

«Звичайно не зручно тому, що  з дитиною – це взагалі. Тільки що йшли, ледве не впала. Ну хоча б по ним ходить можна нормально було, не спотикатися», - сказалаполтавка Вікторія

Підземні переходи будуть закриті, каже міський голова. Планують встановити скляні накриття, додаткові поручні, перекласти бруківку та відремонтувати стелю. Фірма, що виграє торги на реконструкцію, встановить спочатку ще одні тимчасові сходинки. Реконструкцію двох підземних переходів мають завершити до кінця року.