Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Хлопчику із Кременчука, що упав із недобудованої будівлі, зробили ще одну операцію

Хлопчику із Кременчука, що упав із недобудованої будівлі, зробили ще одну операцію

Десятирічний хлопчик із Кременчука впав у підвальне приміщення недобудованої будівлі із висоти третього поверху.  Прооперували дитину у Полтаві.  Нині він перебуває у реанімації. Постраждалий дихає за допомогою спеціального апарату для органів дихання.

 У Владислава Балдина – черепно-мозкова травма та забій головного мозку.

 «Проведена декомпресійна трепанація, резекційна з видаленням гематоми. Зараз в дитини тяжкий стан. Рівень свідомості – кома, але відносно стабільний. Поки що за прогнози говорити ще рано» – розповідає обласний дитячий нейрохірург Сергій Аніщенко.

Нещасний випадок із Владиславом стався на покинутому будівництві у Кременчуці 25-го травня, розповідає тато хлопчика Ігор Балдин.

«Нам подзвонив із його телефону до матері чоловік і повідомив, що дитина впала в яму. Сказав адресу, коли ми прибули на місце, вже працювали рятувальники і швидка» – говорить тато постраждалого Владислава Ігор Балдин.

Після обстеження хлопчика у кременчуцькій лікарні, його направили до Полтавського реанімаційного відділення.

«Тільки в нашій лікарні виділені нейрон-хірургічні ліжка.  І є дитячий нейрохірург. І вся дитяча служба нейрохірургії сконцентрована в дитячій лікарні» – завідувач реанімаційного відділення Володимир Саричев.

У четвер 31-го травня Владиславу Балдину зробили ще одну операцію.Нині в  реанімації  перебуває  троє дітей.