Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Обмежили водопостачання: "Полтававодоканал" розпочав перевірки приватних домоволодіннь

Обмежили водопостачання: "Полтававодоканал" розпочав перевірки приватних домоволодіннь

Господарі! Можна до вас подивитися, Водоканал?

-  Так.

Ось це водорозбірна колонка. Нині інспектор з водокористування «Полтававодоканалу» перевіряє, чи є лічильник. «Виявляєм безоблікове користування водою для поливу присадибної ділянки» - розповідає інспектор контролю з водокористування Валерій Ляліков. Після обстеження цієї колонки, господарям водопостачання обмежили. Люди використовували воду для поливу огороду та присадибної ділянки, не використовуючи лічильник. Ось що потрібно робити, щоб воду не відключали.

«Якщо у абонентів нема індивідуальних пристроїв обліку, потрібно звернутися за адресою вул. Спаська, 9 для укладення договору на полив» -розповідає інженер служби обліку та реалізації «Полтававодоканал» Людмила Віцько. Розраховують споживання води за полив так:

«Згідно розрахунків Сніпу: - 6 літрів на 1 метр кв. Якщо людина до нас звертається – ця присадибна ділянка, яка підлягає поливній площі помножується на тариф і відраховується на чотири основних місяці» - говорить інженер служби обліку та реалізації «Полтававодоканал» Людмила Віцько.

Під час перевірок не завжди вдома є господарі. А за обраною адресою споживають воду без лічильника. В такому випадку інспектори роблять наступне:

«Ми обмежуєм водопостачання на вуличних колодязях на межі розмежування» - каже інспектор контролю з водокористування Валерій Ляліков.

Цьогоріч поливний сезон розпочався у травня і триватиме до кінця серпня. У Полтавському районі та місті у приватних домоволодіннях встановили лічильники на полив близько 23 тисячі людей. Без індивідуальних приладів обліку – майже 11 тисяч.