Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Селяни вимагають відремонтувати дорогу у Гожулах

Селяни вимагають відремонтувати дорогу у Гожулах

Ось так їду, щоб не вбитися.

В ямах та вибоїнах. Такою є центральна дорога у селі Гожули. Ольга Білоусько, мешканка села Гожули: Скакаємо. Соромно, що в центрі села така дорога.

Цією автосмугою водій автобусу Леонід щодня возить людей. Жахливо. Їдемо боком, раком, як хочеш

Одна з пасажирок - мешканка села Ірина Печьонкіна. Ірина Печьонкіна, мешканка села Гожули: Дороги жахливі. Нам хочеться кричати і плакати.  Зимою, восени чи весною їздити неможливо. Транспорт у воді і мало не перевертається. Це просто жах. Випробував на цій дорозі свій автомобіль і мешканець села Станіслав. Станіслав Петренко, мешканець села Гожули: Я тільки нещодавно забрав машину з ремонту. Повністю замінив ходову частину автомобіля.

Дорога Полтава-Гожули-Чорноглазівка знаходиться на балансі обласного управління автомобільних доріг. Телефоном: Тетяна Литвин, голова Гожулівської сільської ради: До цієї дороги сільська рада немає жодного відношення. Ми маємо право тільки на співфінансування ми виділили на співфінасування 50 тисяч. Нині на ремонт дороги в Гожулах оголосили тендер.

Олексій Басан, в.о. директора  підприємства  «Агентство місцевих доріг Полтавської області»:  За місяць-півтора розпочнемо роботи. На цій дорозі передбачено поточний середній ремонт великими картами з фризеруванням. кошти у розмірі 4, 8 млн грн. – це субвенція з державного бюджету. Аби дізнатися, коли востаннє ремонтували дороги в Гожулах, ми звернулися до спеціалістки Інституту аналітики та адвокації Поліни Колганової. Разом заходимо на веб-портал використання публічних коштів.

Поліна Колганова, координаторка центру DOZORRO на Полтавщині: Встановили, що ремонт відбувався, договори укладали, але у 2015-2017 роках. У 2017 мали три дороги відремонтувати. На це пішло більше 150 тисяч грн.