Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко

Збірна України з веслування приїхала тренуватися до Полтави

Байдарочник Олег Кухарик виносить з елінгу свого човна. Зробив спеціальний малюнок ‑ крокодила. Говорить, тепер це його талісман, себе асоціює зі швидкою твариною. Про своїх суперників з усмішкою говорить так: Всі, всі запеклі вороги.

На чемпіонаті Європи  виборов "срібло" на своїй  традиційній дистанції 500 метрів. Зізнається: до останнього думав, що фінішував третім. Одягнув костюм, стою, думаю, ну добре, що з медаллю. Але ж програв тому, кого обігнав минулоріч. А тут по колу обходимо п'єдестал і я розумію, що виявляється я - другий, так!, говорить Олег Кухарик, срібний призер чемпіонату Європи

Аби не почув, поза камерою, тренер коментує: Кухарик трудиться більше за інших. Олег Кухарик: Щоб забирати найбільше медалей. "Бронзу" в одиночці, 500 м з чемпіонату Європи привезла каноїстка Людмила Лузан: Знаю, що могла краще.  Дівчина говорить: літо і веслувальний сезон у розпалі.

Людмила Лузан: Ще не було такого дня, щоб я засмагала, тільки на воді. У мене ось, веслувальницька засмага від майки. Але я вірю, що ще буде час і я зможу трохи вирівняти засмагу. Нічого легко не приходить, треба працювати, не покладаючи рук.

Не полишає  Людмила і свого весла з човном. Важить 14 кіло і до початку сезону підготувала унікальний дизайн. Коник-єдинорог. Вона добавляє мені сил і разом ми працюємо. Подвійна сила!

Нагадаємо, на останньому чемпіонаті Європи українці здобули 5 нагород, 4 з них ‑ від збірної Полтавської області.

Але з іншої сторони трохи незадоволений виступом Людмили Лузан, 500 м, двійка. Вони були п'ятими.Ну і Міщук-Янчук здобули "бронзу", а могли за перше місце боротися, розповідає Микола Мацапура, тренер команди Горішніх Плавнів

Для участі в Європейських іграх 7 ліцензій заробила збірна Полтавщини. Зокрема і Людмила з Олегом.