Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Вболівальники "Ворскли" прийшли до керівництва клубу

Вболівальники "Ворскли" прийшли до керівництва клубу

 Так півзахисник бронзового призера Прем'єр-Ліги Сандро Кобахідзе охарактеризував спаринг з "Дніпром-1". Він наразі вийшов до Першої ліги. За 90 хвилин кілька гострих моментів:

І в підсумку жодного забитого голу. Минула зустріч суперників "Ворскли" і "Дніпра" у лютому скінчився з результативним 4:4. Тоді ми біли на іншій стадії підготовки, перед самим чемпіонатом. І ми, і "Ворскла" зібралися тиждень тому. Ми взагалі оновили склад відсотків на 60. Тому, можливо, наша робота поки ще не така налагоджена. Грали проти команди ‑ бронзового призера. Команди, дуже сильної фізично, говорить  Дмитро Михайличенко, головний тренер СК "Дніпро-1"

Така слабка гра була, це звичайний етап підготовки до чемпіонату. Ще місяць. У нас пару моментів було, у них пару моментів. А що не вийшло ‑ то вже тренери говоритимуть, каже Сергій Кравченко, капітан СК "Дніпро-1". Команди зібралися тиждень тому, для обох ‑ це перший товариський матч. У "Ворскли" кілька гравців на перегляді. Уже будемо додавати. 2 тренування на день, навантаження ‑ це все впливає. Не таку хорошу гру ми продемонстрували. І, мабуть, вболівальникам не дуже сподобалося. - каже Сандро Кобахідзе, грає за ФК "Ворскла"

Вболівальники, які приїхали підтримати команду на заміську базу, після матчу поговорили з президентом клубу, чи точно "Ворскла" вдома прийматиме Єврокубки. На якісь конкретні питання ми почули відповіді про якісь там італійську фірму і про турнікети. Нічого конкретного. Ось як ми дізналися, що проходимо у груповий етап Ліги Європи, то я щодня ходжу біля стадіону, якоїсь роботи поки не бачу. Обіцянки-цяцянки, говорить Олександр Ананченко, ультрас ФК "Ворскла"

ми зробимо все, для того, щоб Єврокубки проходили в Полтаві. Уже вкладені чималі кошти, закуплені турнікети, закуплені освітлювальні прибори. Із наступного тижня мінімум 3 бригади займатимуться різними видами робіт. Цікаві Єврокубки тільки у Полтаві, і ми все для цього робимо., розповідає Роман Черняк, президент ФК "Ворскла"

З міського бюджету на реконструкцію арени імені Бутовського виділили 2,5 мільйони гривень. Наступний спаринг "Ворскла" проведе на зборах в Словенії.