Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Майже 80 км пішки: з Полтави стартувала піша хода

Майже 80 км пішки: з Полтави стартувала піша хода

«Ми зараз у дорозі 2,5 години. Почуваємо себе бадьоро, адже довкола прекрасні краєвиди. І нас розважають цікаві розмови», - розповідає Сергій Стуканов, йдучи у Кротенках Полтавського району. Із собою мінімум речей. Йтимуть чотири дні.

Співкоординатор руху «Простір свободи» Тарас Шамайда розповів: «Ми йдемо із Полтави, через Диканьку, Опішню, Більське городище до Котельви. В агросадибах, в садибах зеленого туризму. Хочемо побувати в різних місцях, будемо зустрічатися з керівництвом музею національного гончарства в Опішні. Будемо відвідувати різні музеї. Зустрічатися з різними людьми».

Така піша подорож – хороша можливість більше дізнатися про край та його людей, продовжує Тарас: «Будемо знайомитися з природою, з пам’ятками архітектури, знайомитися з людьми. Заводити контакти, можливо, з тим, щоб допомагати цим людям і підтримувати внутрішній туризм».

Сергій приїхав з Києва. Ця хода для нього друга. Каже, що йому цікаво походити Полтавщиною: «Познайомитися із Полтавою, із селищем Диканька. Я раніше в Полтаві був, але місцевістю не ходив. Я вважаю, що кожен українець може собі дозволити нехай навіть не тиждень, але кілька днів присвятити пізнанню України, різних куточків. І так за кілька років можна побувати в різних частинах країни».

Хода від Полтави до Котельви – перший етап цьогорічного маршруту. Далі учасники ходи планують дійти від Котельви до Харкова.