Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У Полтаві вчителі та батьки учнів знову протестували проти звільнення директора

У Полтаві вчителі та батьки учнів знову протестували проти звільнення директора

Ось це  вчителі та батьки учнів школи № 38. Вони вимагають скасувати результати конкурсу на посади директорів шкіл Полтави.

«В місті Києві проходив також цей конкурс, було оприлюднено для людей он-лайн трансляцію.  Цей конкурс в цьому місті дійсно був прозорим. Чому у нас не було опубліковано  результати  першого етапу конкурсу на сайті управління освіти?»,  розповідає вчителька хімії Олена Ткач. 

Мама випускниці школи Алла Бондаренко каже: колишньому директору Юрію Говоруну ще до початку другого етапу конкурсу повідомили, що він його не пройде.

«Дуже багато зроблено в цій школі. Нічого в ній не руйнуються. За ті  невеликі гроші, які здавали батьки, робилося багато чого. Я не скажу нічого поганого щодо нового директора. Я чула що вона хороший вчитель.. Але хороший вчитель  і хороший керівник – це дві великі різниці.. Наша школа одна з найбільших в Полтаві і щоб нею керувати потрібен досвід» , каже мама учениці ЗОШ № 38 Алла Бондаренко.

Представник колишнього директора школи каже: Юрій Говорун оскаржуватиме результати конкурсу.

«На даний час Юрій Дмитрович знаходиться на лікарняному.  В нього погіршилося здоров’я»  «Сам конкурс проводився закрито. Процедуру голосування ніхто не знає. І хто голосував: за чи проти – теж ніхто не знає. Самого Говоруна запросили вже на оголошення результатів», розповів представник колишнього директора ЗОШ № 38 Едуард Волков.

Педагогів запросили  до начальниці управління освіти міськради, щоб розглянути скаргу щодо скасування результатів конкурсу.

Майже через дві години очікування, Леся Марталішвілі зустрілася із колективом школи.

«Я хотіла б зустрітися з Юрієм Дмитровичем для того щоб пояснити йому що скарга його, яку він надіслав електронною поштою на мою особисту адресу – не є юридичним документом. І я не маю підстав для її розгляду», розповіла начальниця управління освіти Полтавської міської ради Леся Марталішвілі.

Нагадаю, письмове звернення щодо непрозорості конкурсу підписали понад шістдесят представників педагогічного колективу тридцять восьмої школи. Начальниця управління освіти Полтавської міської ради Леся Марталішвілі розповіла: підстав скасовувати результати конкурсу немає.