Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

П’ять місяців нечистоти течуть із каналізаційного люку на одній із вулиць Полтави

П’ять місяців нечистоти течуть із каналізаційного люку на одній із вулиць Полтави

Тамара Данильченко живе у будинку на вулиці Київське шосе. Жінка каже: п’ятий місяць із каналізаційного люка течуть нечистоти.

«Затоплює ще поруч два гуртожитки: Київське шосе, 58 і 56. Затоплює клініку. І ніхто нам в цьому не може допомогти» «Ввечері дуже посилюється. Тому що приходять з роботи і починають користуватися – все Київське шосе і все воно виливається. Тут пройти неможливо. Тут все залито. І воняє ж. Сморід стоїть ви чуєте який. І чути його аж на Сади»  – розповіла місцева жителька Тамара Данильченко.

Власник приміщення на цій вулиці розповідає: із каналізаційного люку нечистоти стікають на автомобільну дорогу. «Кожного дня стікає не тільки на Київську… А й на 23-те вересня. Воно вже дійшло до вулиці Івана Мазепи. І на Київську трасу все це стікає, бо нікуди діватися. Ситуація дуже скрутна. Її потрібно вирішувати, бо це загрожує здоров’ю та життю наших мешканців» – каже власник приміщення на Київському шосе, 60  Василь Кожан.

Місцеві жителі зверталися до «Полтававодоканалу» та органів влади. «У міську раду, облдержадміністрацію писали листи. Постійно телефонували на гарячу лінію. Але постійно відмови. Сказали що дуже багато пошкоджень. І вони не можуть усунути ці недоліки на сьогоднішній день»  –  розповів власник приміщення на Київському шосе,60  Василь Кожан.

У відповіді від «Полтававодоканалу» вказано: на головному каналізаційному колекторі провалився ґрунт. Грошей на ремонт у комунальників немає. «На сьогодні місця провалів огороджені та колектор працює на підпорі. Аварійно-відновлювальні роботи є  дуже складними та потребують спеціальної техніки та навичок із залученням підрядних організацій. Наше підприємство є експлуатуючою організацією, а не будівельною. Тому без допомоги полтавської  міської та обласної влади провести ці роботи у великому об’ємі не може. Ремонт аварійних ділянок даного колектору, які вийшли із ладу, потребують значних фінансових витрат»

«Полтававодоканал» - комунальне підприємство обласної ради. Його капітал планують збільшити. Це питання розглянули 27 - червня на депутатській комісії.

«Де передбачалося виділити 10 мільйонів гривень, в яких вісім мільйонів передбачається на каналізаційний колектор за адресою Київське шосе. Далі це питання розглянуть на бюджетній комісії, а потім приймуть остаточне рішення на сесії обласної ради»  - Едуард Рева, начальник обласного управління житлово-комунального господарства 

Наступна сесія Полтавської обласної ради відбудеться 12-го липня у Зінькові.