Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Полтаві видали перше реєстраційне посвідчення домашній тварині

У Полтаві видали перше реєстраційне посвідчення домашній тварині

Це Кай. Він породи померанський шпіц. До комунального підприємства «КАТП-1628» його привів господар Ігор. Він отримує перше реєстраційне посвідчення для свого песика.

Ми вручаємо вам пам’ятку, що ви є першими, хто отримав реєстраційне свідоцтво, посвідчення, картку і жетон. По ньому  ви можете ідентифікувати вашу тварину.

Ігор Табель, реєструє песика: Я працюю в медичній академії. Привожу його іноді. Ректор обіцяв четверть ставки йому дати. Ігор говорить: Кай – член їхньої родини. І, як повноцінному жителю сімейства, йому необхідний документ. Реєстраційне посвідчення у Кая під номером 1.

«Я привчений до порядку. Більше 15-ти років прожив закордоном і там з реєстрацією тварин дуже суворо. Адміністрація міста повинна знати скільки в місті тварин, де вони проживають та хто їхній господар. Це, перш за все, відповідальність кожного, хто взяв цю тваринку. Щоб його завтра не вигнали на вулицю».- каже власник тварини Ігор Табель.

Отримати реєстраційне посвідчення для своєї кішечки прийшла Вікторія. Беллі у цей день виповнилося п’ять років. У зв’язку з ювілеєм її господарка лишила вдома. Кішку свою я знайшла на річці на Івана Купала. Тому вона в нас Белла Іванівна.- розповідає Вікторія Бурсова.

Щоб зареєструвати домашнього улюбленця, потрібно:принести довідку про вакцинацію, свої документи та фото тварини у цифровому вигляді. В заяві вказати вік, стать, вагу, породу та окрас чотирилапого. «Хотілось би щоб кожен полтавець обов’язково прийшов і зареєстрував та легалізував свою тварину. Таким чином в нас на вулицях міста не було б загублених тварин та небажаного потомства», – говорить керівниця центру «Юний європеєць»Майя Матвєєва.

Юлія Явір, фахівець з реєстрація і обліку домашніх та бездомних тварин «КАТП-1628»: Вартість реєстрації коштує 44,98. Це для всього населення. Але й є пільгові категорія. Для них послуга коштуватиме 7 гривень 2 копійки. Реєструють домашніх тварин, щоб знати їх кількість. Бездомних собак та котів у Полтаві - більше трьох тисяч, каже Юлія Явір.