Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У Полтаві мешканці багатоповерхівки майже рік не виходять надвір

У Полтаві мешканці багатоповерхівки майже рік не виходять надвір

Так кожного дня Вікторія Дворова спускає з третього поверху дитячий візочок. Жінка каже: одинадцять місяців в їхньому  будинку не працює ліфт. «Двічі в день я з дітьми виходжу гуляти. З дитячим візочком. Спускаю його  колесами, бо самій візочок підняти дуже складно. І в гору, і вниз…» «У нас на восьмому і на сьомому поверсі також проживають сім’ї з дітками. Їм теж складно кожного дня по два рази з дітками виходити на вулицю й спускати дитячі візочки», –  розповідає мешканка будинку Вікторія Дворова.

Пенсіонерка Наталія Повідерна живе на шостому поверсі. Жінка не була на вулиці відтоді, як ліфт зламався. «Одинадцять місяців вже сиджу у квартирі» «В мене ноги хворі вже дуже давно.  Взагалі важко ходити. А тим більше підійматися по східцям – це дуже проблематично»,  – каже мешканка будинку Наталія Павідерна.

Галина Танчик мешкає поверхом вище. Пенсіонерці зробили десяток операцій. Жінка каже: через зламаний підйомник не може піти на чергове обстеження. «Мені треба до лікарів. Але не можу спуститися. Ліфт не працює» «І  щоб зробити діагностику, я не можу потрапити до лікаря»  01.18  – розповідає мешканка будинку Голина Танчик.

Головний інженер «Ремліфт» Анатолій Цимбалистий  розповів: комунальне підприємство відповідає за обслуговування ліфтів, а не їх ремонт. «Щодо питання ліфта Великотирнівської 35/1 під’їзд 2, то там вийшов з ладу електродвигун. Його б замінили вже давно, але біда в тому, що там ліфт обікрали. Причому не один раз, а два. Після чого було викрадено багато»  «деталей» –  розповідає головний інженер КП «Ремліфт» Анатолій Цимбалистий.

Мешканець будинку Анатолій Кроленко каже: зверталися до міської влади, щоб допомогла з ремонтом ліфта. « В Управління житлово-комунального господарства обіцяли що все відремонтують. Ми ще у жовтні ходили й казали, що до нового року роботи проведуть. Пройшов новий рік, тоді сказали що до кінця лютого ліфт відремонтують»  говорить мешканець будинку Анатолій Кроленко.

Ми отримали відповідь щодо ремонту ліфта від Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому. 

«Рішенням п’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання ліфт за вказаною адресою внесено до переліку ліфтів на капітальний ремонт Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Полтави на 2018-й рік. На даний час замовлено розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт з подальшим виконанням робіт в 2018-му році»

Нагадаємо, у грудні минулого року директор «Ремліфт» Володимир Хмельницький розповів:  збитки  через крадіжки  ліфтового обладнання у цьому під’їзді складають 100  тисяч гривень.