Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавський плавець Касьян переміг олімпійця-земляка Лемешка

Із першими та другими місцями додому повернулися полтавські плавці. На Кубку країни з назвою «Містербатерфляй», чотири «золота» та два «срібла» здобули наші земляки. Богдан Касьян та Любомир Лемешко завоювали на двох шість медалей. Ці змагання відбулися у Запоріжжі. Двадцяти та двадцятип'ятирічний спортсмени боролися між собою і посіли перші та другі місця. Молодший переміг старшого і став триразовим переможцем Кубку України.

Богдан Касьян, триразовий переможець Кубку України з плавання: Це вперше я здобув три золоті медалі на національному чемпіонаті. Задоволений, тому що я переміг не на своїй основній дистанції 50 метрів батерфляєм, приніс сюрприз своїм суперникам. Але можна було трішки краще виступити на своїх коронних дистанціях ‑ це 50 метрів на спині. Побив майже свій національний рекорд ‑ 25,17. Не виставило буквально 0,08 секунди.

Кубок України в Запоріжжі – це був останній офіційний старт для плавців у цьому сезоні. Тепер Богдан Касьян має три тижнівідпустки, Любомир Лемешко готуватиметься до чемпіонату світу.