Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві смердять сміттєві баки

У Полтаві смердять сміттєві баки

Наталія Слінько мешкає на першому поверсі будинку, що поряд із цими сміттєвими контейнерами. Каже: баки комунальники не миють та не дезінфікують. Через це у квартиру заповзають комахи. «У нас постійно брудні сміттєві баки. Постійно запах поганий, тхне. Восени до нас починають заповзати таргани, миші заводяться, а останнім часом починають повзти ще й мурахи», - розповідає Наталія Слінько.

На сморід та антисанітарію поруч зі свої будинком скаржиться Лідія Осипенко. «Тут у нас вже зоопарк. Криси, миші бігають. Вони живуть у нашому будинку, у підвалі»,- розповідає Лідія Осипенко.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я № 145 - « Про державні санітарні норми і правила по утриманню територій», мити та дезінфікувати сміттєві контейнери повинен їхній власник. У Полтаві - це комунальне підприємство «КАТП-1628». «Мити контейнери влітку мають раз в 10 днів, а взимку – раз у місяць», - розповідає Наталія Слінько.

Начальник підприємства Віталій Забишний телефоном повідомив: не має відповідної техніки для миття контейнерів. Причина - недостатнє фінансування. «Вони міняються. Бо вони постійно виходять з ладу. Ті, що зламані, забираються, а ставляться ті, що з ремонту, обмиті, освіжені», - телефоном розповів начальник підприємства «КАТП-1628» Віталій Забишний.

Полтавський міський голова Олександр Мамай телефоном розповів: кошти з міського бюджету на закупівлю техніки для миття сміттєвих баків виділять. «20-го липня - сесія, виділимо кошти і будемо дезінфікувати. Все буде.(0.47-0.50) «КАТП» порахує, дасть нам розрахунки: скільки треба. Стільки й виділимо», - повідомив Полтавський міський голова Олександр Мамай.