Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Полтавка із чотирма дітьми третій день переховується від свого співмешканця

Полтавка із чотирма дітьми третій день переховується від свого співмешканця

У цьому Кризовому центрі для жінок перебуває 29-річна полтавка із чотирма дітьми. Тут у них кімната для відпочинку та дозвілля. Із собою взяли найнеобхідніше.

«Ось рушники, трусики, гребінець, а те нам уже дали. Шампуні ми вже купували», – розповідає жінка.

П’ять днів тому жінка отримала ляпаси від 30-річного співмешканця. У них спільна донька. Конфлікт стався після посиденьок із друзями. Побоїв правоохоронці  на тілі жінки не зафіксували.

«Він давав мені ляпаси і підставляв ніж до горла.(04.27-04.30) ревнощі. Він до друга свого приревнував чи до кого. (04.53- 04.58) Що я біля нього присіла там чи що. Більше нічого він мені толкового не пояснював»,  -розповідає потерпіла від насилля.

Ось у такому стані знайшли чоловіка правоохоронці. Повертатися до нього жінка із дітьми боїться.

Юрій Сулаєв, речник обласної поліції.

 «На даний момент кримінальної відповідальності йому не передбачено. Якщо у неї будуть претензії не пов’язані з насильством у сім’ї, а з тим, щоб його виселити, Це вже вирішується цивільно-правовому порядку, з урахуванням Сімейного кодексу України», - говорить речник обласної поліції Юрій Сулаєв.

За словами полтавки, причина агресії чоловіка – алкоголь.

«Поки не з’явилися оцей друг, він не пив, нічого. Ми могли їздити з дітьми на річку, все нормально було», - зазначає потерпіла.

 Нині у Центрі родина за обіднім столом.  Тепер – розважаються. У центрі з полтавкою працюють психологи.

 «Ця дівчина приїхала із чіткою ціллю: вона пішла від нього, забрала дітей, вона приїхала з багажем – я від нього піду і буду присвячувати життя собі і дітям. Можливо, із психологічного боку тут буде трішки легше. Але ситуація складна», - розповідає директорка Кризового центру для жінок Олена Чикурова.

Нагадаємо, в області із початку року 1063 особи правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності за насилля в сім’ї.