Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Бейсбольна команда з Полтави на власному майданчику приймала сумських "Воронів"

Бейсбольна команда з Полтави на власному майданчику приймала сумських "Воронів"

Педагог, журналіст, айтішник та приватні підприємці ‑ ці чоловіки грають за "Poltava wild hogs" чи "Полтавських кабанів". Земляки ‑ у сірому, виступають 4-й сезон, команда в чорному – із Сум, разом грають 20 років. Матч скінчився з рахунком 1:11. Сумський "Ворон" ‑ віце-чемпіон минулого сезону.

"Досвід зробив свою справу. Та я думаю, у Полтави ще все попереду", - сказав головний менеджер команди "Сумський ворон" Роман Каравай.

"Пів України обкатали, а в Полтаві майже ні разу не грали", - повідомив наставник полтавців Володимир Хоміч.

Минулий сезон полтавці закінчили на 3-му місці у своєму дивізіоні. Цьогоріч гра не клеїться, говорить менеджер "Кабанів". "Звісно результат закономірний, хлопці у них більш досвідчені, більш майстерні. Пітчер, який сьогодні подавав на гірці у команді Сум, він був свого часу кандидатом до національної збірної. Тому, будемо більше тренуватися, набиратися досвіду. І маю надію, через рік-другий зможемо рівно конкурувати з Сумами", - розповів головний менеджер "Полтавських кабанів" Володимир Хоміч.

Бейсбол для полтавських гравців ‑ хобі, в яке вони вкладають власні кошти ‑ купують інвентар, розповів наставник. "За власні кошти винаймаємо поле. Навіть знайти, де тренуватися, де програти матч чемпіонату України ‑ то проблематично", - повідомив наставник полтавців Володимир Хоміч.

"Нарешті у Полтаві з'явився домашній майданчик. Ми з радістю ще раз приїдемо. Справа за господарями. Зробите хороші лавки, хороший паркан і буде все в порядку", - сказав головний менеджер команди "Сумський ворон" Роман Каравай.

У матчі-відповіді через проблеми зі складом команді із Сум зарахували технічну поразку. 4-5 серпня полтавські "Кабани" на своєму майданчику прийматимуть харківських "Вікінгів". Якщо земляки виграють, то посядуть 2-ге місце Вищої ліги і потраплять до відбіркового турніру. А далі ‑ до фіналу.