Автор сюжету:
Юлія Логвиненко

Полтавська "Ворскла" поступилася чернігівській "Десні"

Полтавська "Ворскла" поступилася  чернігівській "Десні"

Товариська зустріч "Ворскли" з новачками найвищого дивізіону розпочалася під дощем. Чернігівській "Десні" вдалося відкрити рахунок: на 37-й хвилині забив Олександр Філіпов. Полтавці свої моменти не реалізували.

"Перший тайм, скажу відверто, грали дуже погано. Повозили нас достатньо. Другий тайм вийшли зібралися", - прокоментував хід матчу капітан полтавців Володимир Чеснаков.

І не відігралися. 0-1 - з таким рахунком скінчився спаринг. Були травми та заміни. Ось у синій футболці розігрує штрафний капітан колишнього футбольного клубу "Полтава" Владислав Насібулін.

"Він поки що тренується з нами, а рішення ... на днях якесь рішення буде", - розповів тренер чернігівської команди Олександр Приходько.

Поки у футболці із чужим прізвищем на поле виходить Олександр Ковпак. 17-го червня він перейшов до чернігівської "Десни", підписавши річну угоду. До цього  35-річний футболіст грав за "Ворсклу" і за "Полтаву", остання перестала існувати місяць тому. У кожній команді він забивав по 10 м’ячів. "Потрібно було одразу перелаштовуватися. Був величезний негатив з того приводу, що команда розпустилася. Складно говорити, бо ще до кінця не розумію, що трапилося. Одразу за 2 дні отримав запрошення від "Десни", - повідомив Олександр Ковпак.

Команди провели спаринг за тиждень до початку чемпіонату. Для обох команд офіційні матчі розпочнуться з лідерами у середу, 25-го липня. Тоді "Десна" гратиме із "Шахтарем", "Ворскла" із "Динамо".