Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Звільнили заступників міського голови Ляміна і Нікіпелова. Мамай шкодує

Звільнили заступників міського голови Ляміна і Нікіпелова. Мамай шкодує

Депутати своїм рішенням звільнили з посад двох заступників Полтавського міського голови – Віталія Нікіпелова та з питань житлово-комунальної сфери Андрія Ляміна.

Наразі, як повідомив Олександр Мамай, обидва заступники на лікарняному. Тому звільнять їх з посади, як тільки вони одужають.

– Якщо опозиція хоче перезавантаження міської ради, то пропоную змінити і склад виконкому і зняти з посад голів комісій Олександра Кудацького та Сергія Луценка, – запропонував Мамай.

Обранці проголосували за звільнення двох заступників.

– За сім років моєї роботи кращого заступника з питань ЖКГ у мене не було. Після всіх розмов з депутатами, простиму повернути його на посаду керівника, – прокоментував рішення депутатів щодо Ляміна Олександр Мамай.

Нових керівників на вакантні посади мають затвердити на наступній сесії, після попереднього узгодження з депутатами.

Склад виконкому змінили з 19 до 17 чоловік. Новим членом виконкому став приватний підприємець Олег Хардін від депутатської групи "Єдність".

Також замість Сергія Луценка головою комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики став Артем Чубенко. Замість Олександра Кудацького головою комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства стала Ліліана Белашова. Замість Володимира Корчаки комісією з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування керуватиме Володимир Медяник.