Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Полтавці скаржаться на затори на вулиці Гожулівській

Полтавці скаржаться на затори на вулиці Гожулівській

Біля супермаркету на вулиці Гожулівській часто трапляються затори, каже місцевий мешканець Михайло Друзенко.

«Вранці затори на цій вулиці й ввечері затори. Чому? Тому що там побудували новий мікрорайон, а про дорогу забули. І вона вузька для цього мікрорайону. Людей багато по зебрі переходить. Бо «АТБ» в нас дуже завантажений  – у магазині багато людей. Вони переходять й машини стоять», каже місцевий мешканець Михайло Друзенко.

Водій Ірина Ткач говорить: на вулиці Гожулівській потрібно облаштувати ще одну паркову, адже стоянка супермаркету замала.

«Машин дуже багато, бо люди їдуть після  роботи й зупиняються, щоб купити продукти» «І відповідно, через це машини не можуть розминутися. Особливо, коли це вантажний транспорт, доводиться чекати 10-15 хвилин доки не пройде затор», говорить водій Ірина Ткач

На автостоянці десять місць для паркування. Про це розповів у телефонній розмові начальник сектору комунікації супермаркету. І додав: магазин закриють на реконструкцію і розширять паркувальний майданчик.

« Буде збільшено кількість паркувальних місць. І проблема, яка існує щодо нестачі паркувальних  місць, буде вирішена», розповів Сергій Демченко, представник «АТБ» 

За словами речниці патрульної поліції області, з початку року на цьому відрізку зареєстрована одна аварія.

«Вона сталася другого березня поточного року близько 17-ї години вечора. У цьому ДТП потерпілих немає, було лише пошкодження автомобілів» , каже Наталія Ширіпова, речниця патрульної поліції області

Ми надіслали інформаційний запит до Полтавської міської ради, щоб дізнатися, чи планують розширювати дорогу вулиці  Гожулівської.