Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Програма «Body Combat»: у Полтаві жінок вчать самообороні

Програма «Body Combat»: у Полтаві жінок вчать самообороні

Лілія Телюк відпрацьовує удари. Каже:вирішила вивчити основи самозахисту. «Може хтось вважає, що це не жіночий вид спорту, але мені це подобається, бо яким би спокійним наше місто не було, я думаю треба знати, як себе захистити », -розповідає учасниця тренувань Лілія Тенюк.

Дівчата розбирають техніку та назву ударів.

Швидко! Ліва рука в захисті. Поїхали. Джеб!

У спортивній залі - жінки різного віку та підготовки. Оксана Кирпа, каже: прийшла, щоб покращити настрій та почуватися більш впевнено.  «Це тренування дає певні знання, якісь ази, щоб можна було себе захистити. Ходила і на йогу і на танці, на розтяжки і в тренажерну залу. Тут шалена енергія, позитив», - каже учасниця тренування Оксана Кирпа.

Поєднання східних єдиноборств: карате, кікбоксингу, тай чи. Під час фітнес-бою працюють всі м’язи, говорить тренерка Ольга Шамота. І додає: тренування позитивно впливають на серцево-судинну систему. «Ми тут звичайно не б’ємося. Ми лише імітуємо різні види бою. Насамперед – це самозахист для дівчини. Вона вмітиме правильно тримати удар, десь захистити себе, правильно тримати руки та бити ногами», - розповідає тренерка Ольга Шамота. 

Дівчата відпрацьовують кожну вправу, потім починаються групові заняття. Вчиться самозахисту у полтавських тренерів Світлана. Вона приїхала з Голландії. «Я сюди приходжу лише заради емоцій. Саме їх нам дають інструктори. У Голландії все по-іншому. Теж цікаво, але в них немає цього запалу в очах, такого драйву на тренуваннях», - каже учасниця тренувань Світлана Андрєєва.

Такі тренування для жінок у Полтаві організовують щосуботи.