Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Оприлюднено відео вбивства працівника металобази 70-річним пенсіонером

Оприлюднено відео вбивства працівника металобази 70-річним пенсіонером

70-ти річний пенсіонер, якого підозрюють у вбивстві визнав свою вину та співпрацює зі слідством. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника поліції Полтавщини Олександр Бєлянський. Також прес-служба обласної поліції оприлюднила відео з камер спостереження, де зафіксований момент скоєння злочину. За словами Олександра Бєлянського, пенсіонер розповів: пістолет викинув. Після цього переодягнувся у чисті речі та збирався втекти з міста.

Нагадаємо: вбивство сталося30 липня. Цього ж дня поліцейські затримали підозрюваного. Він намагався втекти з квартири, в якій проживав із сім’єю. Наразі підозрюваного тримають під вартою. Кримінальне провадження відкрите за статтею умисне вбивство.

Олександр Бєлянський,  тимчасово виконуючий обов’язки начальника поліції Полтавщини: Під час спілкування з підозрюваним ми встановили: зброю він викинув в одну із річк, що на території Полтави. Чоловік найближчим ячасом планував покинути територію України. Виїхавши до Росії.Наразі підозрюваний повністю контактує зі слідством і дає правдиві покази.