Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Сто бійців із Полтавщини поїхали на схід країни

Сто бійців із Полтавщини поїхали на схід країни

Близько сотні бійців із Полтавщини поїхали на схід України, аби охороняти порядок. У Полтаві провели ротацію військовослужбовців. Вони поїдуть на Луганщину, аби замінити своїх побратимів. Служитимуть на блокпостах та мобільних об'їзних постах. Проводжали чоловіків їхні родичі. 

Олександр Самофалов, інспектор батальйону «Полтава»:У мене це перша ротація. Вдома буде чекати дружина з донькою, батьки. Надіємося, що все буде гладко, добре.

Любов Баглюк, проводжає чоловіка: Я проводжаю свого чоловіка Олександра на ротацію. А вкотре – я не знаю, з 2014 року я його проводжаю.

Олександр Дубина, старший ротації батальйону «Полтава»: Стандартна зброя поліцейських. Це автомати, пістолети. На мені звичайна розгрузка. Також особовий склад забезпечений засобами особистого захисту – це бронежилети та каски.

Володимир Абрамов, заступник начальника поліції Полтавщини: Їхні завдання будуть полягати в перевірці транспорту та осіб, які переміщуються по контрольованих територій, проходять контрольно-пропускні пункти зі сходу, з окупованих територій. Вони відправились в 96 ротацію за 4 роки. Повернуться за два місяці.