Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві на стадіоні «Ворскла» замінюють старе освітлення та облаштовують пропускну систему

У Полтаві на стадіоні «Ворскла» замінюють старе освітлення та облаштовують пропускну систему

На «Ворсклі» останню вишку освітлення обладнують новими лампами. На заміну всіх прожекторів cтадіону витратили близько 300 тисяч євро. Освітлення – це італійська компанія, яка має великий досвід роботи з УЄФА. Це освітлення у сумі має давати 1400 люксів. Для УЄФА важлива чітка, хороша картинка з кожної матчу Ліги Європи, - говорить Андрій Іванов, прес-секретар ФК «Ворскла»

Ось так світлові прилади працівники підіймають вгору.На стадіоні з’явилася і нова пропускна система. Нині там працюють над створенням огорожі для неї. За словами віце-президента клубу Олега Лисака, на нову пропускну систему витратили близько 100 тисяч євро. Нові турнікети мають протестувати протягом тижня.  Ми займаємося встановленням направляючих конструкцій. В принципі, на сьогодні ми можемо в онлайні зробити продаж квитків, оскільки онлайн готовий. Ми в тестовому режимі намагаємося друкувати ці квитки. Почали встановлювати серверну, - каже Олег Лисак, віце-президент ФК «Ворскла».

Як працює нове освітлення та система пропуску, перевірять під час домашньої гри «Ворскли» з «Маріуполем» 18 серпня, говорить Олег Лисак. Нагадаємо, для проведення матчів Ліги Європи у Полтаві спортивна арена «Ворскла» має відповідати 4-й категорії стадіонів згідно з нинішнім регламентом УЄФА з інфраструктури. Нині він належить до 2-ї.