Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Проект полтавського притулку для стерилізації тварин - завершили

Проект полтавського притулку для стерилізації тварин - завершили

Ділянку на околиці Полтави, за адресою Заводська, 1Д надали у постійне користування депутати міськради навесні 2017-го. За рік, у березні 2018-го інженери та архітектори приватного підприємства почали розробляти проектно-кошторисну документацію.«Попередньо, коли ми бралися за цей проект, ми в складі команди з'їздили і вивчили досвід Львова, Ужгорода і Житомира. Побачили недоліки тих притулків, як збудовані, як функціонують. Опалення ми зробили твердопаливними котлами», – вважає головний інженер проекту Віктор Кузьменко.

 «На цій ділянці повинні бути і місця для паркування, і місця для проїзду санітарних автомобілів, які проїжджають повз дизбар'єри. Запроектовано два дизбар'єри», – КОР: це розповідає і показує проект головний архітектор Юрій Олійник. Там заплановані операційна, ізолятор, амбулаторія. Тут стерилізуватимуть від двох до трьох тисяч тварин на рік.

«Будуть вольєри на 250 місць. У вольєрі є два приміщення – вигульний майданчик і закрите приміщення. У закритому приміщенні ми проектуємо теплу підлогу, щоб зберігати мікроклімат», – прокоментував головний архітектор проекту Юрій Олійник.

Проект притулку спочатку на комісії, згодом на сесії, мають затвердити депутати. Після того кошторис мають включити до міського бюджету на 2019-й і тоді почнуть будувати.